UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Grupa malkontentów, zebrali 3000 wymuszonych podpisów- dla garstki mieszkańców tej okolicy, powołując się na walory przyrodniczo - rekreacyjne- ekologiczne. Nie myślą o rozwoju Miasta i rosnącym ruchu pojazdów Nowych osiedli na Łęczyckiej. Jak tak bardzo Wam zależy na zmianie trasy obwodnicy to zamiast podpisów zbierzcie kilkanaście milionów złotych i dołóżcie do Nowego projektu drogi. Jeśli Prezydent chce prawdziwych konsultacji, to zróbcie głosowanie tak jak przy budżecie obywatelskim, tylko mieszkaniec Elbląga z podanym numerem pesel, biedzie mógł oddać swój głos.
Real