UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A generał to za co??? Generał jest ale amunicji nie ma, brakuje ale ważne że generał jest on wszystko załatwi, będą proce strugać ha ha ha Stanowiska ważne a że nie ma amunicji a wojsko to zgraja ludzi i małolatów małych, chudych harcerzy to już nie ważne Ilość nie jakość się liczy ha ha
Mirek12