UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wybiorą prezydenta obywatelskiego, to skończą się wojaże po Europie. Będą zniżki na wagony turystyczne na Sybir - ja to przeżyłem.
Jak wybiorą prezydenta obywatelskiego, to skończą się wojaże po Europie. Będą zniżki na wagony turystyczne na Sybir - ja to przeżyłem.