UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodzę z psem po starym mieście. Ten pchli targ pod katedrą wygląda słabo, bardzo słabo. Jakieś porozwalane skrzynki, produkty zawijane kupującym w stare gazety, stare buty, ubrania i wyleniałe lisy. Tragedia na głównej ulicy starego miasta, na przeciw reprezentacyjnego Ratusza. Czy od kilku lat nikt nie jest w stanie zrobić z tym porządku? A urzędniki siedzą i patrzą na ten śmietnik z okien.