UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu w Elblągu nawet reżyser Adamczyk nie przełamie starych przyzwyczajeń. Tutaj nadal ton nadają starzy post - komuniści przefarbowani dzisiaj na PiS lub KO. Młodzi mają wszystko w d..... i oczekują na cud. Wieczorami prowadzą rozmowy z własnymi telefonami komórkowymi.