UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Jeruzalu, jeśli już Nie w Jaruzelu. I naprawdę szkoda, że nie ma kontynuacji. Jest tyle przykładów na udane seriale mieszczące się w uniwersum tych które zrobiły top. W Ranczu było tyle ciekawych postaci, że powinni wokół którejś zrobić swoista kontynuację. Miliony ludzi by to oglądało.


Anuluj