UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sandacz w tarle na zakazie do czerwca na rzece Elbląg a węgorz na Zalewie Wiślanym na całkowitym zakazie przez cały rok. :x

krąpie na pompie

Anuluj