UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sandacz w tarle na zakazie do czerwca na rzece Elbląg a węgorz na Zalewie Wiślanym na całkowitym zakazie przez cały rok. :x
krąpie na pompie
Sandacz w tarle na zakazie do czerwca na rzece Elbląg a węgorz na Zalewie Wiślanym na całkowitym zakazie przez cały rok. :x
krąpie na pompie