UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Majówka tu tu nudy na pudy nic prezydent nie moze zaproponować mieszkańcom jedyne chyba wciska ie kitu bo wybory blisko jaka władza takie i święto gdyby myślał mógłby chociać ufundoać pieczenie kartofli na placu cyrkowym, zjada tylko jak zwykle fastraki kupa brudu u smrodu tu sie nic nie dzieje to tak jakby napisał idzcie spać bo jest święto, zatu żadnej inicjatywy. Zapewne dla pracowników urzędu mjeskiego poszły w ruch medale i nagrody to normalne adla mieszkańców mniej niż zero

Grażyna12

Anuluj