UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli kilka osób zglasza jakiś projekt obywatelski, zbiera podpisy i go wygrywa. Potem rejestruje firmę i jako jedyni stają do przetargu na realizację wcześniej przez siebie zgloszonego projektu. A zarabiają na tym czy non-profit?


Anuluj