UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tej pory Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? organizowało te przedsięwzięcia występując każdorazowo do Urzędu Miasta o dofinansowanie. Od końca minionego roku założyciel tego Stowarzyszenia jest etatowym pracownikiem UM. Stowarzyszenie złożyło projekt do Budżetu Obywatelskiego i wygrało go. Miasto ogłosiło przetarg na realizację tego projektu i teraz to samo Stowarzyszenie stanęło jako jedyne do przetargu. Należy się więc spodziewać, że zostanie realizatorem tego przedsięwzięcia. Niech mieszkańcy Elbląga ocenią sami jak się z tym czują


Anuluj