UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak patrzę na ten plan i marnie to jakoś wygląda. Spodziewałam się więcej patriotycznych wydarzeń a tu ich niewiele. Ale pewnie tak ma być. Szkoda.
33
Tak patrzę na ten plan i marnie to jakoś wygląda. Spodziewałam się więcej patriotycznych wydarzeń a tu ich niewiele. Ale pewnie tak ma być. Szkoda.
33