UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak patrzę na ten plan i marnie to jakoś wygląda. Spodziewałam się więcej patriotycznych wydarzeń a tu ich niewiele. Ale pewnie tak ma być. Szkoda.

33

Anuluj