UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niewielu ludzi wie, jacy fachowcy pracowali w odlewni. Wykształcenie modelarzy, formierzy i wytapiaczy to niejest kwestia kilku lat szkoły. Potrzeba na to wielu lat praktyki. Teraz to wszystko się sypie. Jeżeli zajdzie potrzeba uruchomienia produkcji zbrojeniowej w sytuacji zagrożenia, to nie będzie ludzi umiejących to robić. Smutne, ale prawdziwe.
mm263