UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo pierdo... PO sprzedajcie wszystko i sprywatyzujcie kopanie też sprzedajcie Niemca tu się nic nie opłaca
Ass
Brawo pierdo... PO sprzedajcie wszystko i sprywatyzujcie kopanie też sprzedajcie Niemca tu się nic nie opłaca
Ass