UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej się zwrócić z tymi pytaniami bezpośrednio do Pana Prezesa M. Zaremby. Jako osoba zaangażowana w ratowanie odlewni oraz miejsc pracy w tej odlewni kompetentnie i kompleksowo odniesie się do tych wszystkich pytań


Anuluj