UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej się zwrócić z tymi pytaniami bezpośrednio do Pana Prezesa M. Zaremby. Jako osoba zaangażowana w ratowanie odlewni oraz miejsc pracy w tej odlewni kompetentnie i kompleksowo odniesie się do tych wszystkich pytań