UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dotyczą mnie decyzje rezydenta jednej partii. Na koniec swojej żałosnej kadencji mógłby się nie wychylać ze swoimi idiotyzmami. Mnie ta żałoba nie dotyczy. Idę na imprezę.
ksamol
Nie dotyczą mnie decyzje rezydenta jednej partii. Na koniec swojej żałosnej kadencji mógłby się nie wychylać ze swoimi idiotyzmami. Mnie ta żałoba nie dotyczy. Idę na imprezę.
ksamol