UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie róbcie z tego problemu. Imprezy mogą się odbywać. Nie lubię Andrzeja Dudy, ale gdy My dyskutujemy na temat żałoby Narodowej, on czuje się ważny. Jeszcze trochę wytrzymamy.
B
Nie róbcie z tego problemu. Imprezy mogą się odbywać. Nie lubię Andrzeja Dudy, ale gdy My dyskutujemy na temat żałoby Narodowej, on czuje się ważny. Jeszcze trochę wytrzymamy.
B