UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie róbcie z tego problemu. Imprezy mogą się odbywać. Nie lubię Andrzeja Dudy, ale gdy My dyskutujemy na temat żałoby Narodowej, on czuje się ważny. Jeszcze trochę wytrzymamy.

B

Anuluj