UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tyle warte te gadanie Tuska o stawianiu na polskie produkty, po co polska pesa, jak może być tureckie, kpina!
PO jak zwykle
I tyle warte te gadanie Tuska o stawianiu na polskie produkty, po co polska pesa, jak może być tureckie, kpina!
PO jak zwykle