UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To tylko - MAM NADZIEJĘ - czyli nic nie wiadomo, nadal stoi Elblag i czeka, czeka, czeka, ale na co? na zalewajkę w ramach bannku zywniości do którego dojedziemy telekomunikacją miejską


Anuluj