UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To tylko - MAM NADZIEJĘ - czyli nic nie wiadomo, nadal stoi Elblag i czeka, czeka, czeka, ale na co? na zalewajkę w ramach bannku zywniości do którego dojedziemy telekomunikacją miejską
To tylko - MAM NADZIEJĘ - czyli nic nie wiadomo, nadal stoi Elblag i czeka, czeka, czeka, ale na co? na zalewajkę w ramach bannku zywniości do którego dojedziemy telekomunikacją miejską