UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
JeśliWarunki pozaUE będąLepsze trzeba będzieOde. jść - oświadczyłPremier WęgierOrban. ZdaniemSzefa węgierskiegoRządu gdyby w2004 roku UEwyglądała tak jakTeraz, to jegoKraj nieWstąpiłby doUE.
tyle
JeśliWarunki pozaUE będąLepsze trzeba będzieOde. jść - oświadczyłPremier WęgierOrban. ZdaniemSzefa węgierskiegoRządu gdyby w2004 roku UEwyglądała tak jakTeraz, to jegoKraj nieWstąpiłby doUE.
tyle