UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JeśliWarunki pozaUE będąLepsze trzeba będzieOde. jść - oświadczyłPremier WęgierOrban. ZdaniemSzefa węgierskiegoRządu gdyby w2004 roku UEwyglądała tak jakTeraz, to jegoKraj nieWstąpiłby doUE.

tyle

Anuluj