UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,, Undus, ,wstyd to bedzie na koniec sezonu w 2 lidze... bahahahahahaharafal plynacy z rekinami
rafal plynacy ze szprotkami
,, Undus, ,wstyd to bedzie na koniec sezonu w 2 lidze... bahahahahahaharafal plynacy z rekinami
rafal plynacy ze szprotkami