UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pociąg bez lokomotywy nie pojedzie, ktoś musi być wybrany by rządzić państwem, tego nie przeskoczysz ! Należy o 50% obniżyć te uposażenia, komu za mało niech dorabia na budowie !

a63

Anuluj