UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pociąg bez lokomotywy nie pojedzie, ktoś musi być wybrany by rządzić państwem, tego nie przeskoczysz ! Należy o 50% obniżyć te uposażenia, komu za mało niech dorabia na budowie !
a63
Pociąg bez lokomotywy nie pojedzie, ktoś musi być wybrany by rządzić państwem, tego nie przeskoczysz ! Należy o 50% obniżyć te uposażenia, komu za mało niech dorabia na budowie !
a63