UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To są największe bandziory, złodzieje i nieroby. Już to wielokrotnie pokazali w sejmie i nieraz jeszcze pokażą.
ZizuZizu77
To są największe bandziory, złodzieje i nieroby. Już to wielokrotnie pokazali w sejmie i nieraz jeszcze pokażą.
ZizuZizu77