UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyta się to jak jakąś fikcję. W szpitalu brakuje personelu od lekarzy po pielęgniarki, a tu na prowadzenie biur darmozjadów wydaje się takie pieniądze. Nawet densytometr musiał zostać zakupiony z budżetu obywatelskiego czyli i tak z naszych podatków. Bez różnicy jaka partia każdy kradnie tak samo. A i tak dalej owieczki pójdą głosować na te same osoby...

Fikcja

Anuluj