UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak sa bezrobotni i maja czas na patrol to moze niech sie zajma praca i placa podatki w elblagu lol
olimpia elblag fan 2
jak sa bezrobotni i maja czas na patrol to moze niech sie zajma praca i placa podatki w elblagu lol
olimpia elblag fan 2