UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czemu nie piszecie że tych incydentów było więcej. było widziani w parku Kajki na Dolince i wszędzie robili foty dzieciom i się im przyglądali. Mieszkańcy Nowego Dworu Gdańskiego też piszą że pognali ich że swojej miejscowości. Rzy.. gać się chce na tę poprawność polityczną.