UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkanka1798 - Przecież to jest sianie nienawiści, jakieś sensacje żeby wzbudzić lęki, tak się zachowują ruskie onuce. Na zdjęciach nie widać dzieci, a relacja pani co robiła zdjęcia, jest zupełnie bez sensu. Jeśli masz jakieś podejrzenia wezwij policję, cała sprawa to prowokacja, dzielenie ludzi, nienawiść, pisiorska polityka, bo przecież wybory chcą( muszą )wygrać żeby być bezkarni
Bogini .T.