UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy smakowała wam święconka, czy zapomnieliście po co się łamiecie w wigilię opłatkiem ? Nie ! Bo nie jesteście ludźmi.....
Czy smakowała wam święconka, czy zapomnieliście po co się łamiecie w wigilię opłatkiem ? Nie ! Bo nie jesteście ludźmi.....