UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nienawisc dla was to dbanie o wlasne dobro i odrzucanie czyichs pomysłów/napływu. Panie redaktorze prosze sobie byc naiwnym w zyciu prywatnym. Ludzie jie chca tego typu ludzi u siebie i nalezy to uszanować! Demokracja to wszyscy, nie tylko wy.