UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Rafale. Lepiej nagłaśniać, gdzie owi Panowie się pokazują niż pisać bzdury o nienawiści 🫣 Co Pan napisze jeśli tragedia się stanie ? Że jak zwykle ludzie nie zareagowali. Mieszkańcy będą chodzić i pilnować ! Od takich się zaczyna potem zawołają swoją rodzinę i będzie takich coraz więcej. Po co im zdjęcia dzieci ? Swoich nie mają ?
Mieszkanka1798