UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkaniec Pangritz-Kolonie - Bo artykuł jest o Elbingu niemieckim więc i Zawady wtedy nie było. Fantazja redakcji nie ma granic i jak widać wtedy Zawada była już w Elblągu tym niemieckim Elbingu. Czego tu nie rozumieć?


Anuluj