UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkaniec Pangritz-Kolonie - Bo artykuł jest o Elbingu niemieckim więc i Zawady wtedy nie było. Fantazja redakcji nie ma granic i jak widać wtedy Zawada była już w Elblągu tym niemieckim Elbingu. Czego tu nie rozumieć?