UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkaniec janowskiej - Człowieku !!! Prezydent nie chodzi w takie rejony Miasta. Zapomnij o wizycie !!! Czy chcesz, by Prezydent uszkodziło sobie samochód ???

Kondek

Anuluj