UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ul. Janowska, to Centrum Miasta. Pozostałe uliczki, nie są w lepszym stanie. Ja osobiście pamiętam jak poprzedni Prezydent obiecywał mieszkańcom, że tematem się zajmie. Jak widać, to Ratusz potrzeby mieszkańców ma w głębokim poważaniu.
Kondek