UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ul. Janowska, to Centrum Miasta. Pozostałe uliczki, nie są w lepszym stanie. Ja osobiście pamiętam jak poprzedni Prezydent obiecywał mieszkańcom, że tematem się zajmie. Jak widać, to Ratusz potrzeby mieszkańców ma w głębokim poważaniu.

Kondek

Anuluj