UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
HALO?! Gdzie jest PAN RADNY KAROL BIDZIŃSKI??? Przypominam, że to ten właśnie PAN obwiesił między innymi ulicę Janowską swoimi plakatami, na których było napisane, że wyremontuje te ulice? Czy Szanowna Redakcja może poprosić tego radnego o komentarz w tej sprawie?
buttermilch