UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W temacie ulic i chodników od dziesiątek lat nie wiele się robi w Elblagu Np ulica Pionierska chodniki ulic Królewiecka chodniki ulica Żeglarska jezdnia chodniki Budują jakieś tężnie place zabaw a tu ludzie się potykają samochodu brną przez dziury Do dupy z takimi samorządami
Abra