UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W temacie ulic i chodników od dziesiątek lat nie wiele się robi w Elblagu Np ulica Pionierska chodniki ulic Królewiecka chodniki ulica Żeglarska jezdnia chodniki Budują jakieś tężnie place zabaw a tu ludzie się potykają samochodu brną przez dziury Do dupy z takimi samorządami

Abra

Anuluj