UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co ciekawe pan Sławosz czyli Slavo jak mogą mawiać niepolskojęzyczni, jako jedyny nie ma rezerwowej osoby lotu na Zarie (potoczna nazwa). Wprawdzie większa załoga to byłyby dłuższe treningi astronautyczne, ale po powrocie na Ziemie POLSA mogłaby pomyśleć by w kosmos mogła polecieć i kobieta. No chyba, że stwierdzi lepszą opłacalność pierwszej polskiej rakietki, która nie tylko poleci ponad barierę nieba 100km, ale też osiągnie zdolność wypuszczania mniejszych satelitów pomiarowych ponad 200km
Plateau d'Elblag