UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Marzy mi się Kraj, Elbląg bez oszustów- bym mógł wreszcie wrócić, ale czy to jest možliwe ?, jak to dziś wywrócić, gdy władze gorliwe, pilnują wytycznych, ,by wciąż było jak jest, z wyborców tak licznych, zrobimy prawdziwy test. Jestem za a nawet przeciw, a jeśli wygra ktoś trzeci, ,niech lepiej tak już zostanie, to lepsze jak... ujadanie

Bez kagańca

Anuluj