UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli wymienione przez Ciebie telewizję są wolne, to ja jestem „ miss Universum”. Myślę, że w tę wolność nie wierzy nikt choć odrobinę myślący.
Jeśli wymienione przez Ciebie telewizję są wolne, to ja jestem „ miss Universum”. Myślę, że w tę wolność nie wierzy nikt choć odrobinę myślący.