UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli wymienione przez Ciebie telewizję są wolne, to ja jestem „ miss Universum”. Myślę, że w tę wolność nie wierzy nikt choć odrobinę myślący.


Anuluj