UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego śniadanie jest tylko dla samotnych gdy 50 % Polaków żyje w nędzy po rządach kaczystów ?
Bieda po pis
Dlaczego śniadanie jest tylko dla samotnych gdy 50 % Polaków żyje w nędzy po rządach kaczystów ?
Bieda po pis