UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo męczące jest sąsiedztwo kryminalistów. Ale obrzydliwe jest gdy jeden złodziei donosi na drugiego złodzieja. I nie jest tłumaczeniem, że są po podstawówce. Że piją, ćpają... A swoją drogą jak to jest, że co piątek i sobotę są w knajpie? Stać ich? Kto sponsoruje te wycia do mikrofonu? Policjaczyzłodzieje? I jeszcze jedno, miasto daje im mieszkania, kuratorzy oddają dzieci czy służby wiedzą co robią?


Anuluj