UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje, ale wypadałoby podać okoliczności zdobycia tego "Mistrzostwa Świata".... Wystartowały 4 zespoły: Elbąg, Warszawa, Dąbrowa Górnicza i Piła..


Anuluj