UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje, ale wypadałoby podać okoliczności zdobycia tego "Mistrzostwa Świata".... Wystartowały 4 zespoły: Elbąg, Warszawa, Dąbrowa Górnicza i Piła..
Gratulacje, ale wypadałoby podać okoliczności zdobycia tego "Mistrzostwa Świata".... Wystartowały 4 zespoły: Elbąg, Warszawa, Dąbrowa Górnicza i Piła..