UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to czas na zorganizowanie takich mistrzostw w Elblągu. Tylko czy znajdą się odważni... ? Dla. Czyżyka to konkurencja, w magistracie potrzebować będą przetargów lub musieliby otworzyć procedurę dotacji - tylko kto by dał? Ot, takim ludzikom powierzono zarządzanie.
Agent