UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyżby łukasz i adaś zakapowali następnego? Ciekawe czy jeszcze ich jeszcze gdzieś wpuszczą w mieście do klubu? Wiadomo te co z nimi lubią karaoke czyli cała ta grupa lubi śpiewać. No to na malborskiej cały zespół śpiewaków pomieszkuje.


Anuluj