UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Teatr, a Kina, a wyprawa do Trójmiasta, Kadyn, czy nawet spacer z psem na Gęsią Górę. Pamiętajmy, że połowa kwietnia jest raz w roku, tak jak młodość raz w życiu.


Anuluj