UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Teatr, a Kina, a wyprawa do Trójmiasta, Kadyn, czy nawet spacer z psem na Gęsią Górę. Pamiętajmy, że połowa kwietnia jest raz w roku, tak jak młodość raz w życiu.
A Teatr, a Kina, a wyprawa do Trójmiasta, Kadyn, czy nawet spacer z psem na Gęsią Górę. Pamiętajmy, że połowa kwietnia jest raz w roku, tak jak młodość raz w życiu.