UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,, Nie uważam nic"... To ja Batyr ale wolę się powołać na Nawrockiego który w rzeczywistości jest Kaczyńskim.
,, Nie uważam nic"... To ja Batyr ale wolę się powołać na Nawrockiego który w rzeczywistości jest Kaczyńskim.