UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ręka Ci odpadnie jak podniesiesz papierek, który jakiś niechluj wyrzucił? Odróżniasz codzienne sprzątanie przez dedykowane służby od akcji społecznej zorganizowanej przez miasto, której bardziej celem jest integracja mieszkańców w szczytnym celu? Coroczne Sprzątanie Świata też uważasz za wykorzystywanie? Tu nikt nie karze malować pasów na asfalcie. Czy jesteś z tych, którzy wywalają zużyte opony pod czyjś płot albo przy drodze, bo przecież nie będziesz ich woził do wyznaczonego punktu pomimo, że raz do roku można oddać za darmo?
KapitanSzyderca