UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetna inicjatywa; wkońcu to nasze miasto imusimy o nie dbać. Ale niewszystko można zrobić w kaloszach i rękami. Niektóre prace wymagją sprzętu. Może któraś z firm zechce dołączyć?
bluselka
Świetna inicjatywa; wkońcu to nasze miasto imusimy o nie dbać. Ale niewszystko można zrobić w kaloszach i rękami. Niektóre prace wymagją sprzętu. Może któraś z firm zechce dołączyć?
bluselka