UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetna inicjatywa; wkońcu to nasze miasto imusimy o nie dbać. Ale niewszystko można zrobić w kaloszach i rękami. Niektóre prace wymagją sprzętu. Może któraś z firm zechce dołączyć?

bluselka

Anuluj