UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co jeszcze mają dla Ciebie zrobić jako mieszkańca, który najchętniej by tylko stał i patrzył jak wszyscy w koło Ciebie biegają, żeby miasto było piękne?
KapitanSzyderca
Co jeszcze mają dla Ciebie zrobić jako mieszkańca, który najchętniej by tylko stał i patrzył jak wszyscy w koło Ciebie biegają, żeby miasto było piękne?
KapitanSzyderca