UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co jeszcze mają dla Ciebie zrobić jako mieszkańca, który najchętniej by tylko stał i patrzył jak wszyscy w koło Ciebie biegają, żeby miasto było piękne?

KapitanSzyderca

Anuluj