UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam jest potrzebny ciężki sprzęt aby usunąć zalegające w wodzie różne odpady. Może kiedyś władze tej wioski wezmą się za fosę, aby zrobić z niej atrakcje. A mostek w pobliżu szkoły to dramat

Janusz z Elbląga

Anuluj