UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To świetna inicjatywa i chwała pomysłodawcom, organizatorom oraz uczestnikom. Ale czy przypadkiem nie jest to wyręczanie służb miejskich w ich statutowych obowiązkach?


Anuluj