UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To świetna inicjatywa i chwała pomysłodawcom, organizatorom oraz uczestnikom. Ale czy przypadkiem nie jest to wyręczanie służb miejskich w ich statutowych obowiązkach?
To świetna inicjatywa i chwała pomysłodawcom, organizatorom oraz uczestnikom. Ale czy przypadkiem nie jest to wyręczanie służb miejskich w ich statutowych obowiązkach?