UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkaniec 78 - Mieszkaniec 78 też napisz że kochasz Pana prezydenta Elbląga i jesteś zatrudniony w urzędzie miasta w dziale tym a tym i by nie zapomniał o premii dla ciebie
@Mieszkaniec 78 - Mieszkaniec 78 też napisz że kochasz Pana prezydenta Elbląga i jesteś zatrudniony w urzędzie miasta w dziale tym a tym i by nie zapomniał o premii dla ciebie