UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkaniec 78 - Mieszkaniec 78 też napisz że kochasz Pana prezydenta Elbląga i jesteś zatrudniony w urzędzie miasta w dziale tym a tym i by nie zapomniał o premii dla ciebie


Anuluj